Nasze Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne wzięło udział w 61. Rajdzie Młodzieżowym „Powitanie Wiosny” na Trzy Kopce Wiślańskie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Mimo pochmurnej pogody nie zabrakło nam energii i dobrych humorów podczas zdobywania szczytu. Po drodze spotkaliśmy wyjątkowego gościa – salamandrę, która stała się bohaterką naszej wyprawy.
Wysiłek, współpraca i świetna atmosfera zaowocowały zdobyciem pucharu ufundowanego przez Sylwię Cieślar Wójt Gminy Goleszów, z czego jesteśmy bardzo dumni!
To był dzień pełen przygód, śmiechu i kolejnych wspólnych wspomnień na szlaku. Już nie możemy doczekać się następnych wypraw!
