Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Drogi Rodzicu/Opiekunie! Jesteś wspaniały!

Drogi Rodzicu/Opiekunie! Jesteś wspaniały! 27 maja 2020

Drogi Rodzicu/Opiekunie!

Być może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś wspaniały!

Sytuacja związana z epidemią, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy, przyniosła ze sobą wiele zmian, trudności, niepewności, wyzwań, nowych obowiązków…

Nikt z nas nie był na to przygotowany i nikt do końca nie wiedział, co będzie się działo dzień po dniu. A Ty Rodzicu/Opiekunie, nie poddałeś się i wytrwale stawiasz czoła wyzwaniom, jakim przyszło Ci sprostać.

Jesteś niesamowity!

Potrafiłeś zamienić swój dom w tymczasową szkołę, by realizować zdalną naukę. Odbierałeś maile, wiadomości i wiele informacji, docierających do Ciebie z wielu stron. Tworzyłeś harmonogramy, plany dnia lub tygodnia, żeby pomóc swojemu dziecku w nauce i obowiązkach szkolnych. Niejednokrotnie sam poszukiwałeś informacji, rozwiązań i niezbędnych pomocy, by wspierać swojego podopiecznego. Motywowałeś swoje dziecko, kibicowałeś mu i dodawałeś otuchy. Służyłeś radą i wsparciem, kiedy tego potrzebowało.

Pomimo tego, że z pewnością wiele z tych zadań pełnisz na co dzień, nowa sytuacja sprawiła, iż było ich zapewne więcej.

Być może czasem, w związku z tym wszystkim, ogarniała Cię złość, a nawet frustracja i czułeś się bezsilny oraz bezradny… Mimo to, cały czas byłeś przy swoim dziecku/podopiecznym, wspierałeś je i dbałeś o jego potrzeby.

Wiedz, że to właśnie Ty, jesteś najważniejszym nauczycielem swojego dziecka!

Swój czas, jaki poświeciłeś mu w ostatnim czasie, a także ten który zawsze mu poświęcałeś i będziesz poświęcał, jest największym prezentem, jaki możesz mu podarować 😀

Rodzicu/Opiekunie!

Dziękujemy Ci, że wspierasz swoje dziecko i współpracujesz z nami w procesie edukacji.

https://biteable.com/watch/rodzice-doceniamy-wasz-pracaj-copy-2560081

 

Z pozdrowieniami i gratulacjami dla Ciebie,

nauczyciele, pedagog oraz psycholog 🙂