Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Dzień postaci z bajek w naszym przedszkolu

Dzień postaci z bajek w naszym przedszkolu 11 listopada 2020

W czwartek 5 listopada przedszkolu w Puńcowie na dzieci czekała bardzo miła niespodzianka. Wraz z przedszkolakami obchodziliśmy dzień postaci z bajek, z szczególnym wyróżnieniem Myszki Miki oraz Minnie.

Z tej okazji dzieci zostały przebrane za bajkowych bohaterów. Dzień upłynął na zajęciach związanych z bajkami i ich głównymi bohaterami oraz na wspaniałej zabawie.

Na zakończenie tego magicznego dnia, dzieci zrobiły obrazek z Myszka Miki, które mogły  zabrały do domu i mogły powiesić w wybranym przez siebie miejscu.

Również na zajęciach z języka angielskiego w tym dniu dzieci miały temat bajkowy- zapoznały się ze słówkami związanymi z bają o Kopciuszku oraz obejrzały mini przestawienie kukiełkowe „Bajka o Kopciuszku”.