Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Karnawałowo

Karnawałowo 21 lutego 2019

Na początku lutego w naszej szkole bawili się wszyscy. Serię zabaw karnawałowych rozpoczęli rodzice w sobotę 2 lutego podczas wspaniałego Balu Rodzicielskiego. 

Przepiękne dekoracje, wspaniałe posiłki i muzyka z pewnością tworzyły atmosferę tego balu. Uczestnicy z radością przetańczyli całą noc. Ogromne zaangażowanie zarówno pracowników szkoły jak i Rady Rodziców przyniosły wspaniałe efekty.

 

6 lutego zarówno dzieci najmłodszych klas jak i młodzież z klas starszych bawili się podczas dyskoteki karnawałowo-walentynkowej. Nasi niezawodni DJ-je z klasy 8 dołożyli wszelkich starań, by każdy uczeń był zadowolony.

8 lutego również było bardzo radośnie, kolorowo i ciekawie za sprawą balu karnawałowego dla wszystkich uczniów- a był to bal przebierańców. Podczas wspólnej zabawy na parkiecie spotkali się bohaterowie bajek i baśni, filmów przygodowych i horrorów i wiele innych bardzo kreatywnie przebranych postaci. 

Zwycięzcy w kategorii klas 1-3.

Zwycięskie stroje w kategorii klas 4-8

Uczniowie prezentowali swoje stroje, a jury wyłoniło 3 pierwsze miejsca w zakresie klas młodszych i starszych- trzeba przyznać…mieli baaardzo trudne zadanie.

Część naszej zabawy karnawałowej poprowadził Pan Andrzej Maciejczek z Goleszowa. Przy dźwiękach dziecięcej muzyki- polskiej i zagranicznej- Pan Andrzej zachęcał wszystkich do włączania się w przygotowane przez siebie układy taneczne. 

Podczas balu przeprowadzono także konkurs karaoke- zaśpiewali reprezentanci każdej z klas w duetach oraz zespół nauczycieli. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe za udział w konkursie.

Tego samego dnia w Puńcowie bawiły się także nasze przedszkolaki z grup Biedronek i Wesołych Pszczółek. Tam również królowały wspaniałe kreacje karnawałowe, ciekawe animacje i pyszności na stołach. 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie każdej w tych imprez: nauczycielom i pracownikom szkoły i punktów przedszkolnych, uczniom, rodzicom oraz Panu Andrzejowi Maciejczekowi- Radnemu Goleszowa Dolnego za bezinteresowną pomoc. 

W naszej galerii można zobaczyć wiele zdjęć z opisanych w artykule imprez.