Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Kolędowanie przy choince

Kolędowanie przy choince 31 grudnia 2018

W pierwszą niedzielę po Bożym Narodzeniu, czyli 30 grudnia, mieszkańcy naszej gminy spotkali się w centrum Goleszowa przy choince, by kolędować tworząc tym samym wielką gminną rodzinę. Pomimo niesprzyjającej pogody, lejącego deszczu ze śniegiem i chłodu- atmosfera była gorąca i serdeczna. Klimat tworzyły kolędy i płynące z ich treści dobro i miłość.

Do udziału w tym wydarzeniu zaproszono wszystkich mieszkańców i gości, a do zaśpiewania na scenie wszystkie szkoły, ZPiT Goleszów i chóry działające przy parafiach na terenie naszej gminy. Na zaproszenie Pani Wójt Sylwii Cieślar i radnych odpowiedziało 10 zespołów i solista Marcin Podżorski.

Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia kółka muzycznego współtworzyli około osiemdziesięcioosobowy chór wszystkich placówek oświatowych naszej gminy.

Więcej zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii, w fotoreportażach naszej gminy oraz  w fotoreportażach portalu ox.pl.