Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Mikołaj w SP Dzięgielów i w punktach przedszkolnych w Puńcowie

Mikołaj w SP Dzięgielów i w punktach przedszkolnych w Puńcowie 7 grudnia 2018

Ten tydzień w naszej szkole upłynął na radosnych spotkaniach z Mikołajem.

Już we wtorek 4 grudnia Mikołaj  zawitał w klasach I-III.

Najpierw spotkał się z uczniami klasy I. Wyczytał ich z wielkiej księgi, porozmawiał, czasem pouczył i obdarzył wspaniałymi prezentami.

Drugi przystanek to klasa II, gdzie znowu wielka księga wraz z jej właściciele Mikołajem pokazała dzieciom, że cały rok należy być grzecznym. Ale… klasa II prawdopodobnie taka była, bo wszystkie dzieci dostały prezenty.

Również uczniowie klasy III przeżywali swoje radosne spotkanie z Mikołajem we wtorek, 4 grudnia. W tej klasie również wszystkie dzieci zasłużyły sobie na prezenty.

6 grudnia Mikołaj znowu zawitał w nasze progi. Tym razem odwiedził wszystkie klasy, spotkał się z uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły. Wszystkie dzieci zaprezentowały się z jak najlepszej strony, a następnie były obdarowane słodkościami. Wszystkie spotkania były bardzo radosne, a dzieci jak i młodzież nieco starsza z wielką chęcią pozowały do zdjęć z tym wspaniałym gościem.
Imprezę Mikołajową z 6 grudnia przygotował Samorząd Uczniowski wraz ze swoim opiekunem. 

   

Święty Mikołaj pamiętał także o naszych najmłodszych dzieciach z punktów przedszkolnych „Biedronki” i „Wesołe Pszczółki” w Puńcowie. Przybył do nich 6 grudnia i obdarował wszystkie dzieci prezentami. Dzieci z radością zatańczyły i zaśpiewały dla Mikołaja.