Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Mikołaj w szkole i w puntach przedszkolnych

Mikołaj w szkole i w puntach przedszkolnych 9 grudnia 2019

Ten tydzień był szczególny dla naszych uczniów… a to dlatego, że każdy oczekiwał przyjścia Mikołaja.

Już w czwartek 5 grudnia wyczekiwany z utęsknieniem Mikołaj przybył do dzieci z klas 1-3 i wręczył im prezenty.  Wszystkie dzieci widziały wielką księgę, w której były zapisane ich imiona. To był bardzo radosny czas.

Mikołaj w klasie 1a

Mikołaj w klasie 1b

Mikołaj w klasie 2

Mikołaj w klasie 3

Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania z Mikołajem. Wszyscy zasłużyli sobie na prezenty. 

6 grudnia do naszych najmłodszych pociech- do dzieci z punktów przedszkolnych w Puńcowie- przybył również wyczekiwany od długiego już czasu Mikołaj. Rozmawiał z dziećmi, zadawał sporo pytań o sprawowanie i chwalił dzieci za dobre rzeczy. Dzieci otrzymały wspaniałe prezenty i były niesamowicie podekscytowane…choć niektóre dzieci z niemałym dystansem podchodziły do Mikołaja.

Wszystkie dzieci były zadowolone ze spotkania z gościem i bardzo cieszyły się z prezentów.

Więcej zdjęć można zobaczyć w fotoreportażach w galerii na stronie naszej szkoły.

W. Glajc