Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Pasowanie pierwszoklasistów

Pasowanie pierwszoklasistów 11 listopada 2020
6 listopada był dniem szczególnie ważnym dla najmłodszych uczniów naszej szkoły- pierwszoklasistów. W tym dniu odbyła się uroczystość pasowania na uczniów.
Nasi pierwszoklasiści w tym roku szkolnym wyjątkowo długo czekali na pasowanie na ucznia. Mieliśmy bowiem nadzieję, że jednak rodzice będą mogli zobaczyć ich występ. Stało się inaczej-  sytuacja epidemiczna w naszym kraju pokrzyżowała nasze plany, jednak nie pozbawiła uczniów przeżycia tego ważnego momentu.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, rytmiczne a także recytatorskie w krótkim programie artystycznym. Następnie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękny pokaz oraz opowiedziała o życiu szkolnym. Uczniowie usłyszeli także gratulacje w związku z opanowaniem sporej już ilości nowych wiadomości. Uczniowie złożyli ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów. 
Każdy otrzymał dyplom oraz książkę wraz z dodatkowymi pomocami pt. „Pierwsze Abecadło”. Pozycja została przekazana pierwszoklasistom przez Instytut Książki w ramach  kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”.
W  piątek nasi uczniowie klas 1a i 1b przeżywali swoje pasowanie na ucznia.
Zaś od poniedziałku dzielnie próbują ogarnąć świat edukacji online, a idzie im bardzo dobrze. Jesteśmy dumni, że pierwsze kroki w edukacji zdalnej są całkiem dobre- a w miarę upływu czasu będzie coraz lepiej.
Życzymy Wam Drogie Dzieci, byście zawsze z radością otwierali podręczniki, zeszyty i z zapałem poznawali nowe wiadomości, a w czasie edukacji zdalnej dali z siebie ile możecie. Nade wszystko życzymy Wam, byście jak najszybciej mogli wrócić do szkoły i uczyć się w prawdziwej klasie.