Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Wycieczki klas I, II i III

Wycieczki klas I, II i III 9 czerwca 2019

Klasy I i II swoją wycieczkę klasową miały już jakiś czas temu- w poniedziałek  21 maja. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami pojechali do Zabrza, gdzie zwiedzali zabytkową kopalni Guido realizując  zajęcia edukacyjne „Strefa węgla”, zwiedzali wystawę plenerową Park 12C, nawiązującą do zagadnień czterech żywiołów oraz energii odnawialnej.

Po wyjściu z kopalni uczniowie mieli możliwość zabawy z wykorzystaniem urządzeń edukacyjno-rozrywkowych na placu 12C.

Wspólny wyjazd klasy z pewnością ma ogromny wpływ na integracja zespołu klasowego.  Uczniowie uczą się także aktywnego i kulturalnego sposobu spędzania czasu wolnego jak również dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. Pełni wrażeń i ciekawych informacji wrócili do Dzięgielowa. Wszystkim bardzo się podobało!

4 czerwca na swoją wycieczkę wyjechała klasa III wraz ze swoją wychowawczynią i opiekunami. Uczniowie pojechali do Jasienicy i do Bielska-Białej. Na ich ciekawej trasie wyjazdu znalazło się studio filmów rysunkowych, muzeum fauny i flory morskiej i śródlądowej oraz centrum zabawy i integracji „Kropka”. Każde z wymienionych miejsc pozostawiło ciekawe informacje i sporo wrażeń. W centrum zabawy Kropka każdy uczeń wykonał swoją małą pizzę dla siebie, którą następnie mógł zjeść. Klasa III również z wielką satysfakcją i pełnią wrażeń  wróciła do Dzięgielowa.