Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Ze strażą pożarną bezpieczniej

Ze strażą pożarną bezpieczniej 14 maja 2019

10 maja w centrum Goleszowa, na placu obok Urzędu Gminy, odbyły się kolejne zmagania sportowo-pożarnicze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Organizatorami całego przedsięwzięcia były gminne ochotnicze straże pożarne oraz Gmina Goleszów. 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 6-8, którzy z ogromnym zaangażowaniem i zapałem podeszli do swojego zadania. Zarówno w rywalizacjach sportowych jak i w teście z wiedzy pożarniczej uczniowie poradzili sobie znakomicie i tym samym udało im się obronić tytuł mistrza- po raz trzeci z rzędu zdobyliśmy I miejsce. Nagrody indywidualne i drużynowe wręczyła Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar i Komendant Gminny OSP Arkadiusz Wapienik.

   

Do konkursu zgłosiło się 5 drużyn (SP Bażanowice, SP Cisownica, SP Dzięgielów i 2 drużyny SP Goleszów). Uczniowie wzięli udział w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych. O szczegółach dotyczących punktacji oraz klasyfikacji końcowej można przeczytać w artykule na stronie naszej gminy

Zdjęcia z zawodów można zobaczyć w galerii naszej strony oraz w fotoreportażach Gminy Goleszów.