Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Ogłoszenia dla rodziców

14.01.2019.

spotkanie z wychowawcami

Szanowni Państwo,
informuję, że w dniu 22 stycznia o godz. 17.00 odbędą się spotkanie w wychowawcami podsumowujące pierwsze półrocze.
Katarzyna Bogdał

19.11.2018.

wywiadówki, konsultacje

Szanowni Państwo,
informuję, że 27.11 o godz. 16.30 odbędą się wywiadówki oraz indywidualne konsultacje. Planowany czas konsultacji do godz. 18.00.
Rodzice uczniów klas I-III rozpoczną od krótkiego spotkania z Panią pedagog (na górnym korytarzu). Z uwagi na konieczność podjęcia wspólnej decyzji dotyczącej planowanego eksperymentu pedagogicznego na temat zachowania dziecka wobec nieznajomego, proszę o obecność.
Ponadto – z powodu zmiany nauczycieli – od 29.11 nastąpi mała korekta planu lekcji w klasach VI – VIII.
Katarzyna Bogdał

26.09.2018.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2018/2019 dzień 2 listopada jest wolny od zajęć dydaktycznych. Szkoła w tym dniu prowadzi zajęcia opiekuńcze.
Prosimy o przekazanie informacji wychowawcom, które dzieci w tym dniu będą korzystać z zajęć opiekuńczych. Informacja ta jest ważna z powodu organizacji pracy szkoły w dniu 2.11.

6.09.2018. 

Zebranie rodziców

Szanowni Państwo,
zapraszam serdecznie na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie ogólne 11.09. (wtorek) godz. 16.30, po którym odbędą się spotkania z wychowawcami oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Z uwagi na bardzo ważne tematy: informacje od pedagogów i psychologa, informacje o egzaminie ósmoklasisty (dotyczy Rodziców klasy VIII), rekrutację do szkół ponadpodstawowych, informacje organizacyjne bardzo proszę o obecność.
Katarzyna Bogdał

4.09.2018

Witam Państwa w nowym roku szkolnym.

Przypominam, że zgodnie z informacjami przekazanymi przez wychowawców, od środy rozpoczynamy wydawanie obiadów. Chętnych rodziców proszę o zgłaszanie dzieci do Pani intendent. Koszt obiadu to 3,60. Sposób wnoszenia odpłatności podany na stronie internetowej szkoły.

Jak co roku dzieci mogą na przerwie śniadaniowej korzystać z herbaty. Koszt całoroczny to 20zł. Prosimy o dokonywanie wpłat u wychowawcy klasy.

Istnieje też możliwość ubezpieczenia NW Państwa dzieci w firmie NAU Inter Risk. Jest ono dobrowolne, obejmuje cały rok szkolny, 24 godziny na dobę. Suma ubezpieczenia 15.000. Wysokość składki wynosi 36zł. Osoby zainteresowane proszone są o dokonywanie wpłaty u wychowawcy do 26.09.

Przypominam, że szkolna świetlica jest czynna w godzinach 6.45 do 16.00. Współpracujemy też ze Środowiskową świetlicą działającą przy TPD.

Wszystkie rodzaje zajęć dodatkowych rozpoczynają się od poniedziałku 10.09.

Serdecznie Państwa zapraszam do odwiedzania naszej nowej strony internetowej, gdzie na bieżąco będą umieszczane informacje.

Katarzyna Bogdał Dyrektor SP Dzięgielów