Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Nasze działania 2018/2019

Tu będziemy prezentować podejmowane przez nas działania:

  1. Ustalono skład Zarządu SU i Rady SU, Plan pracy na rok szkolny 2018/19, podział na sekcje : techniczną, plastyczną, ds. dokumentacji” bank pomysłów” i doraźną
  2. Od środy tj. 03.10.2018 r. zaczął obowiązywać w naszej szkole tzw. „szczęśliwy numerek”. Obowiązuje w klasach 4-8 i dotyczy niepytania w danym dniu osoby posiadającej wylosowany numerek. Osoba ma również przywilej niepisania niezapowiedzianej kartkówki. Zasada „ szczęśliwego numerka” nie dotyczy zapowiedzianych sprawdzianów i kartkówek. Wylosowany, dzień wcześniej numerek umieszczony jest na tablicy w suterenach, w strefie ucznia.
  3. 10.2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Na podstawie ankiet dziewczyny z klas 5-8 wybrały „ 7 Wspaniałych”.
 Oto wyniki: 
  1. POZYTYWNIE ZAKRĘCONY – Kacper Sobel
  2. SPORTOWIEC ROKU – Klaudiusz Żbel
  3. OMNBUS – Bartek Lipiński
  4. PRAWDZIWY PRZYJACIEL – Mateusz Prochot
  5. PRZYSTOJNIAK – Kuba Mrachacz
  6. MOŻNA NA NIM POLEGAĆ – Tobiasz Nieboras
  7. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY – Paweł Michałek

 4. 15 października, podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli przygotowane przez siebie upominki.

5. 30 października 2018 roku Samorząd Uczniowski pożegnał, odchodzącą na emeryturę, Panią Brygidę Kafkę, która przez wiele lat gotowała nam smaczne obiady i obdarzała miłym słowem i uśmiechem.

6. 8 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował DZIEŃ ZIEMNIAKA. Były frytki, konkursy, zajęcia plastyczne, techniczne, bajki, konkursy, quizy i zawody sportowe. A wszystko koordynowali członkowie Zarządu i Rady Samorządu Uczniowskiego.