Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Nasze działania 2018/2019

Tu będziemy prezentować podejmowane przez nas działania:

  1. Ustalono skład Zarządu SU i Rady SU, Plan pracy na rok szkolny 2018/19, podział na sekcje : techniczną, plastyczną, ds. dokumentacji” bank pomysłów” i doraźną
  2. Od środy tj. 03.10.2018 r. zaczął obowiązywać w naszej szkole tzw. „szczęśliwy numerek”. Obowiązuje w klasach 4-8 i dotyczy niepytania w danym dniu osoby posiadającej wylosowany numerek. Osoba ma również przywilej niepisania niezapowiedzianej kartkówki. Zasada „ szczęśliwego numerka” nie dotyczy zapowiedzianych sprawdzianów i kartkówek. Wylosowany, dzień wcześniej numerek umieszczony jest na tablicy w suterenach, w strefie ucznia.
  3. 10.2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Na podstawie ankiet dziewczyny z klas 5-8 wybrały „ 7 Wspaniałych”.
 Oto wyniki: 
  1. POZYTYWNIE ZAKRĘCONY – Kacper Sobel
  2. SPORTOWIEC ROKU – Klaudiusz Żbel
  3. OMNBUS – Bartek Lipiński
  4. PRAWDZIWY PRZYJACIEL – Mateusz Prochot
  5. PRZYSTOJNIAK – Kuba Mrachacz
  6. MOŻNA NA NIM POLEGAĆ – Tobiasz Nieboras
  7. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY – Paweł Michałek

 4. 15 października, podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli przygotowane przez siebie upominki.

5. 30 października 2018 roku Samorząd Uczniowski pożegnał, odchodzącą na emeryturę, Panią Brygidę Kafkę, która przez wiele lat gotowała nam smaczne obiady i obdarzała miłym słowem i uśmiechem.

6. 8 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował DZIEŃ ZIEMNIAKA. Były frytki, konkursy, zajęcia plastyczne, techniczne, bajki, konkursy, quizy i zawody sportowe. A wszystko koordynowali członkowie Zarządu i Rady Samorządu Uczniowskiego.

7. Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy w naszej szkole 25 listopada. Do szkoły przybył piękny Miś Mati, który sprawił ogromną radość zwłaszcza uczniom klas młodszych.

8. Andrzejki– 28 listopada klasy młodsze i starsze bawiły się na dyskotece szkolnej.

9. Mikołajki– zacny gość wraz ze swoją ekipą spotkał się z wszystkimi uczniami oraz pracownikami szkoły. 

10. W środę 9.01.2019 roku odbyło się noworoczne spotkanie Zarządu i Rady SU podsumowujące pracę w I semestrze. W spotkaniu uczestniczyła Pani Dyrektor Katarzyna Bogdał.

10. W czwartek 17 stycznia, z okazji Dnia Fajnych ludzi przeprowadzono wybory najfajniejszych w każdej z klas. Bardzo ważne były kryteria, którymi kierowali się uczniowie:
osoba fajna powinna być  miła, sympatyczna, dobrze wychowana, ma ciekawe pomysły, kreatywna, można na nią liczyć, dobra, uczynna, koleżeńska.

Oto wyniki:
Kl.1   Tymek Pońc
Kl.2    Janek Rudziński
Kl. 3    Noemi Sztefka
Kl. 4   Nadia Cieślar
Kl. 5   Wiktoria Hanzel
Kl. 6    Patrycja Jaworska
Kl. 7   Olek Lorek
Kl. 8   Tomek Kulak