Wycieczka klas 2, 3 i 4 do Planetarium i Zoo w Chorzowie

Uczniowie klas 2, 3 i 4 uczestniczyli w niezwykłej wycieczce do Planetarium Śląskie. Podczas seansu filmowego o gwiazdach i kosmosie dzieci mogły poznać tajemnice wszechświata, zobaczyć układ planet oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek o nocnym niebie.

Po kosmicznych emocjach przyszedł czas na spotkanie ze zwierzętami w Śląski Ogród Zoologiczny. Uczniowie z zainteresowaniem obserwowali mieszkańców zoo, poznawali ich zwyczaje i świetnie bawili się podczas wspólnego spaceru.

To był dzień pełen wrażeń, nowych doświadczeń i wspaniałej zabawy! 

Scroll to Top