II TURNIEJ MUNDIALOWY W PIŁKARZYKI

Co 4 lata – przy okazji piłkarskich mistrzostw świata – odbywa się w naszej szkole Mundialowy Turniej w Piłkarzyki. W tym roku rozegraliśmy kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia! 

Do rywalizacji przystąpiło około 50 uczniów, którzy reprezentowali różne kraje świata. Nie zabrakło sportowych emocji, dopingu i kreatywności – część uczestników wystąpiła nawet w barwach narodowych swoich drużyn! 

 Wyniki – klasy 1–3

Anglia – Jakub Bohenek i Kuba Wantulok

Czechy – Staś Skowronek i Maciek Szojda

Wielkie brawa dla chłopców z klasy pierwszej za świetny występ!

Brazylia – Igor Dorighi i Jonatan Pustówka

 

 Wyniki – klasy 4–8

Iran – Dawid Przeliorz i Kamil Bystroń-Czaplok

 Niemcy – Oskar Drózd i Filip Podżorski

Hiszpania – Artur Waliczek i Piotrek Pawłowski

 

 Marta Kliś i Natalia Gieroń zdobyły nagrodę za najbardziej kreatywny strój, reprezentując Urugwaj 

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację, świetną atmosferę i wspólną zabawę!

 

Do zobaczenia za 4 lata na III Mundialowym Turnieju w Piłkarzyki! 

Scroll to Top