Co 4 lata – przy okazji piłkarskich mistrzostw świata – odbywa się w naszej szkole Mundialowy Turniej w Piłkarzyki. W tym roku rozegraliśmy kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia!
Do rywalizacji przystąpiło około 50 uczniów, którzy reprezentowali różne kraje świata. Nie zabrakło sportowych emocji, dopingu i kreatywności – część uczestników wystąpiła nawet w barwach narodowych swoich drużyn!
Wyniki – klasy 1–3
Anglia – Jakub Bohenek i Kuba Wantulok
Czechy – Staś Skowronek i Maciek Szojda
Wielkie brawa dla chłopców z klasy pierwszej za świetny występ!
Brazylia – Igor Dorighi i Jonatan Pustówka
Wyniki – klasy 4–8
Iran – Dawid Przeliorz i Kamil Bystroń-Czaplok
Niemcy – Oskar Drózd i Filip Podżorski
Hiszpania – Artur Waliczek i Piotrek Pawłowski
Marta Kliś i Natalia Gieroń zdobyły nagrodę za najbardziej kreatywny strój, reprezentując Urugwaj
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację, świetną atmosferę i wspólną zabawę!
Do zobaczenia za 4 lata na III Mundialowym Turnieju w Piłkarzyki!
