W środę klasa 2a wybrała się na pieszą, integracyjną wycieczkę do Goleszowa.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od odświeżającego spaceru przez las, który doprowadził nas na malownicze wzgórze Wyrchgóra. Stamtąd zeszliśmy w kierunku historycznych rejonów Goleszowa, mijając dawną skocznię oraz Zbiornik TON.
Po dawce natury i historii przyszedł czas na przyjemności! Najpierw zatrzymaliśmy się na pyszne lody, a następnie mogliśmy wyszaleć się na placu zabaw. Wycieczkę zakończyliśmy zasłużoną ucztą przy chrupiącej, gorącej pizzy , skąd udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły.
To był świetnie spędzony dzień, pełen rozmów, śmiechu i wspólnej zabawy. Długo będziemy go miło wspominać!
