Wycieczka SKKt , po najpiękniejszych zakątkach Gminy Goleszów

W niedzielę 31 maja członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego (SKKT) wyruszyli na kolejną pieszą wędrówkę. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi i podziwianiu okolicznych krajobrazów. 

Tym razem trasa prowadziła z Dzięgielowa do Goleszowa, po najpiękniejszych zakątkach Gmina Goleszów – gmina w dobrym tonie  – Wyrchgórę i nad Ton. Po drodze nie zabrakło dobrych humorów, ciekawych rozmów oraz zachwytów nad pięknem otaczającej przyrody. 

Po pokonaniu trasy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i wspólny posiłek – pyszną pizzę.  Następnie leśnymi ścieżkami wróciliśmy do Dzięgielowa, kończąc udaną wycieczkę pełną ruchu, integracji i niezapomnianych widoków. 

 

To był wspaniały dzień spędzony na świeżym powietrzu, który na długo pozostanie w naszej pamięci!

Scroll to Top