W sobotę Szkolne Kółko Krajoznawczo-Turystyczne wybrało się na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym. Tym razem nasza trasa prowadziła ze Złatnej Huty na Rysiankę, a następnie na Halę Lipowską.
Choć towarzyszył nam spory upał, wszyscy dzielnie pokonali trasę i dotarli do celu. Wycieczka była nie tylko okazją do podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów, ale także sprawdzianem wytrwałości, zaangażowania i odwagi.
Uczestnicy pokazali, że potrafią wspierać się nawzajem, pokonywać własne słabości i z uśmiechem stawiać czoła trudniejszym warunkom. Gratulujemy wszystkim świetnej postawy i dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony dzień na górskim szlaku!
Do zobaczenia na kolejnych wędrówkach!
