Wyjście SKKT na Rysiankę

W sobotę Szkolne Kółko Krajoznawczo-Turystyczne wybrało się na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym.  Tym razem nasza trasa prowadziła ze Złatnej Huty na Rysiankę, a następnie na Halę Lipowską. 

Choć towarzyszył nam spory upał, wszyscy dzielnie pokonali trasę i dotarli do celu.  Wycieczka była nie tylko okazją do podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów, ale także sprawdzianem wytrwałości, zaangażowania i odwagi. 

Uczestnicy pokazali, że potrafią wspierać się nawzajem, pokonywać własne słabości i z uśmiechem stawiać czoła trudniejszym warunkom.  Gratulujemy wszystkim świetnej postawy i dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony dzień na górskim szlaku! 

Do zobaczenia na kolejnych wędrówkach! 

Scroll to Top