Maksymilian Kruszy, uczeń klasy VIII naszej szkoły, otrzymał wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Historycznym „My się zimy nie boimy!? – wspomnienia zimy na Śląsku Cieszyńskim z lat 1945–1995”, objętym Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Cieszyńskiego Janiny Żagan oraz Burmistrz Miasta Cieszyna Gabrieli Staszkiewicz.
To wyjątkowe osiągnięcie, ponieważ Maksymilian został wyróżniony w tym konkursie już po raz czwarty. Jest jedynym uczestnikiem, któremu udało się zdobyć wyróżnienie czterokrotnie. W uznaniu swoich osiągnięć otrzymał specjalne gratulacje i słowa uznania od organizatorów.
Do konkursu zgłoszono 43 prace przygotowane przez ponad 60 uczestników.
Serdecznie gratulujemy Maksymilianowi i życzymy mu kolejnych sukcesów!
