Maj to w Polsce tradycyjnie miesiąc promocji czytelnictwa, książek i bibliotek. Z tej okazji biblioteka ze Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie odwiedziła Przedszkole w Puńcowie .
Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać ciekawe książki, obejrzeć teatrzyk kamishibai – tradycyjną japońską sztukę opowiadania historii za pomocą ilustracji . Nie zabrakło również wspólnego śpiewu oraz słodkich nagród.
Tematem przewodnim zajęć bibliotecznych był pies – największy przyjaciel człowieka.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z książką!
