IV Turniej Gier Planszowych

W środę 3 czerwca w naszej szkole odbył się IV Turniej Gier Planszowych. 

Dzieci rywalizowały w takich grach jak: Ubongo, Dobble, Kurnik, Kot Simona oraz Jungle Speed.

W kategorii klas 1–3 zwyciężyła drużyna klasy 2a w składzie:

Liliana Kierepka

Marta Kliś

Kacper Zorychta

Paweł Kłoda

Michał Gazur

W kategorii klas 4–8 wygrała drużyna klasy 6a w składzie:

Magda Waliczek

Antek Folty

Gracjan Plinta

Martyna Michalik

Piotrek Sikora

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! 

Gry planszowe to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji, współpracy i zdrowej rywalizacji. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji turnieju!

 
Scroll to Top