W środę 3 czerwca w naszej szkole odbył się IV Turniej Gier Planszowych.
Dzieci rywalizowały w takich grach jak: Ubongo, Dobble, Kurnik, Kot Simona oraz Jungle Speed.
W kategorii klas 1–3 zwyciężyła drużyna klasy 2a w składzie:
Liliana Kierepka
Marta Kliś
Kacper Zorychta
Paweł Kłoda
Michał Gazur
W kategorii klas 4–8 wygrała drużyna klasy 6a w składzie:
Magda Waliczek
Antek Folty
Gracjan Plinta
Martyna Michalik
Piotrek Sikora
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Gry planszowe to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji, współpracy i zdrowej rywalizacji. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji turnieju!
