Maj miesiącem promocji czytelnictwa

Maj to w Polsce tradycyjnie miesiąc promocji czytelnictwa, książek i bibliotek. Z tej okazji biblioteka ze Szkoły Podstawowej w Dzięgielowie odwiedziła Przedszkole w Puńcowie .

Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać ciekawe książki, obejrzeć teatrzyk kamishibai – tradycyjną japońską sztukę opowiadania historii za pomocą ilustracji . Nie zabrakło również wspólnego śpiewu  oraz słodkich nagród.

Tematem przewodnim zajęć bibliotecznych był pies – największy przyjaciel człowieka.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z książką! 

Scroll to Top