Wycieczka klasy 6a

Naszą przygodę rozpoczęliśmy przejazdem autobusem na Równicę. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji – największe emocje dostarczył park linowy, gdzie każdy mógł sprawdzić swoją odwagę, sprawność i dobrą współpracę z kolegami i koleżankami.  Nie zabrakło również świetnej zabawy na torze saneczkowym, który dostarczył wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń! 

Po aktywnie spędzonym czasie przyszedł moment na odpoczynek i pyszny posiłek w Kolibie. Następnie podziwialiśmy piękne widoki z punktu widokowego, które na długo pozostaną w naszej pamięci. 

To był dzień pełen ruchu, śmiechu, integracji i świetnej zabawy. Wracamy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni!

Scroll to Top