Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka nasze przedszkole odwiedziła Manufaktura Lodów Prawdziwych.
Na dzieci czekała pyszna lodowa niespodzianka, która sprawiła wszystkim wiele radości. Po słodkim poczęstunku przedszkolaki spędzały czas na wspólnej zabawie, grach i aktywnościach w ogrodzie przedszkolnym.
Był to naprawdę pyszny, radosny i pełen uśmiechu dzień!
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tego wyjątkowego wydarzenia
