Poniedziałek upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji, uśmiechu i świetnej zabawy w ramach programu sanepidu “Trzymaj Formę”! Dzieci zmierzyły się w wielu ciekawych konkurencjach, takich jak: tenis, frisbee, bike trial, boule, skoki w workach, rzut butem, kręgle oraz rzutki.
W trakcie zawodów na uczestników czekał również słodki poczęstunek w postaci pysznych lodów. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ten miły gest.
Przez cały dzień nie brakowało pozytywnych emocji, zdrowej rywalizacji, wzajemnego dopingu i mnóstwa radości. Najważniejsza była wspólna zabawa, integracja i aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu.
Na zakończenie dnia ogłoszono wyniki i wręczono nagrody nie tylko za Dzień Sportu, ale również za Dzień Gier Planszowych , II Turniej Mundialowy w Piłkarzyki oraz dla najkulturalniejszych uczniów w każdej klasie.
Docenienie naszych uczniów było możliwe jak zawsze dzięki wspaniałej Radzie Rodziców.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportowego ducha i wspaniałą postawę! Dziękujemy za ten pełen emocji i niezapomnianych chwil dzień!
