Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

” Dobiegliśmy do mety” – pożegnanie tegorocznych absolwentów

” Dobiegliśmy do mety” – pożegnanie tegorocznych absolwentów 4 lipca 2023

Dobiegliśmy do mety!

Takimi słowami zakończył się humorystyczny program przygotowany przez tegorocznych absolwentów. Uczniowie wspaniale wcielili się w swoich nauczycieli, a słowa przeplatali super dobranymi fragmentami piosenek. Cała sala świetnie się bawiła podczas ich występu.

        

Po części humorystycznej przyszedł czas na pożegnanie. Swoje słowa skierowali do dyrekcji, wychowawczyń, uczących ich nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły- dziękowali, przepraszali i zapewniali o tym, iż te lata pozostaną w ich pamięci na zawsze. Kwiaty, piękne słowa wypowiedziane przez Nadię i melodia grana przez Maćka w tle dodały nostalgii tej chwili. Już wtedy można było odczuć, że Ci uczniowie się żegnają ze szkołą.

    

Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa wraz z dyplomami ukończenia Szkoły Podstawowej oraz piękne albumy pokazujące historię tej klasy.

    

Piękne słowa popłynęły także z ust uczniów klasy siódmej, którzy swoich kolegów pożegnali porównaniem do diamentów. Życzyli im, by nigdy tego diamentu, którym są nie pozwolili w sobie zabić i by zawsze znali swoja wartość.

        

Drodzy absolwenci, gratulujemy Wam wyników i życzymy pomyślności na dalszych etapach edukacji.