Uczniowie
Rodzice
Przedszkole
Szkoła

Dzień otwarty

Dzień otwarty 21 marca 2019

19 marca w naszej szkole gościliśmy dzieci z zerówek, które już od września będą naszymi uczniami. Było bardzo miło, a dwie godziny spędzone w szkole minęły niezwykle szybko. Mamy nadzieję, że zapał i entuzjazm widoczny tego dnia w oczach dzieci, będzie w nich zawsze. 

Mamy nadzieję, że słowo „SZKOŁA” będzie dla dzieci jak najlepszym skojarzeniem i przychodząc do niej 2 września dzieciom będzie towarzyszyła radość i zapał do nauki.

Dzień otwarty rozpoczął się od przywitania wszystkich przez Panią Dyrektor Katarzynę Bogdał.

Następnie dzieci w małych grupach uczestniczyły w czterech rodzajach zajęć- była rytmika, język angielski, zajęcia czytelnicze i twórcze zajęcia manualne (dzieci robiły popularne obecnie „slimy”). 

W tym czasie Pani Dyrektor oraz wychowawczyni przyszłorocznej klasy I Pani Renata Glajcar spotkały się z rodzicami, by przedstawić ofertę szkoły oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania rodziców dotyczące spraw formalnych oraz pierwszych kroków ich pociech w szkole. 

Po zajęciach, dzieci obejrzały spektakl przygotowany przez kółko teatralne „Baśniowy Ambaras”. Na zakończenie tego pełnego atrakcji dnia, nasi przyszłoroczni pierwszoklasiści dostali watę cukrową i baloniki. 

Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Więcej zdjęć z tego dnia można zobaczyć w naszej galerii