
Warsztaty “Szanujmy pszczoły”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ciekawych warsztatach w ramach projektu “Szanujmy pszczoły” Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach realizowanego przez oddział Koła Pszczelarzy w Dzięgielowie.Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar objęła patronatem ten ekologiczny projekt, jest on także w części dofinansowany ze środków Gminy Goleszów. We wtorek 13 września do naszej szkoły przyjechał pan Stanisław Procner- prezes dzięgielowskiego […]
Warsztaty “Szanujmy pszczoły” Czytaj więcej






